Kariéra

Prečo spolupracovať s Grow2FIT?

  • Sme tím odborníkov, ktorí na sebe kontinuálne pracujú.
  • Prácu robíme kvalitne a v dohodnutom termíne.
  • Rastieme organicky a udržateľne.
  • Budujeme dlhodobé win - win vzťahy (vo firme aj so zákazníkmi).
  • Inšpirujeme zákazníkov k inováciám a budovaniu moderného, udržateľného a efektívneho IT.
  • Prepájame existujúce a moderné riešenia - veríme, že to je cesta ako vybudovať moderné a efektívne IT.
  • Dodávame agilne.
  • Sme technologicky nezávislí a pracujeme s open source aj enterprise riešeniami.
  • Pracujeme pre zákazníkov z celého sveta.

Otvorené pozície

Bratislava / Remote
AWS Backend developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Backend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
DevOps Engineer
Fulltime

We are looking for DevOps specialist for our customer – Leading global technology provider serving the financial services industry, driving innovation in payments, processing services, risk and compliance, customer and channel management, and business insights and optimization.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer with a focus on 3D graphics
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera so zameraním na 3D grafiku. Implementovaný systém umožňuje klientom modelovanie fotovoltaických elektrární. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava
Release Manager
Fulltime

For our client, one of the largest Slovak banks, we are looking for a Release Manager for a key transformation program associated with the exchange of core banking. Full remote position.

Mám záujem
Remote
Senior Fullstack Developer
Fulltime

Pre nášho klienta, inovatívneho poskytovateľa platieb, ktorý aktuálne implementuje novú platobnú bránu hľadáme Senior Fullstack Developera. Pracovná pozícia umožňuje remote spoluprácu.

Mám záujem

Motivačný systém

Poznáte vhodného kandidáta na nami obsadzované pozície? Dajte nám vedieť na career@grow2fit.com a odmena ja vaša :)

Jednorázovú províziu vyplácame po skončení skúšobnej doby (po 3 mesiacoch). 5 € za každý odpracovaný deň vyplácame mesačne, od začiatku do konca projektu. Pri krátkodobých projektoch (trvanie projektu do 6 mesiacov) je jednorazová provízia 500€. Priebežná provízia (5€ za každý deň) platí aj pre krátkodobé projekty. Províziu vyplácame aj v prípade, že sa s kandidátom dohodneme na inej pozícii.