O nás

Naša vízia a hodnoty

V Grow2FIT veríme, že inovácie robia svet lepším. Pomáhajú nám bojovať so zákernými chorobami, znižujú chudobu, zlepšujú prístup k vzdelaniu. A firmám umožňujú získať kľúčovú konkurenčnú výhodu, priťahovať talenty a byť dlhodobým lídrom na trhu.
Preto je našou misiou objavovať budúcnosť a prinášať zákazníkom špičkové a inovatívne riešenia.
Sme nová softvérová spoločnosť založená odborníkmi s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v IT. Ponúkame komplexné riešenia od konzultácií, návrhu riešení cez ich implementáciu a testovanie až po prevádzku a školenia. Každému zákazníkovi ponúkame riešenie na mieru - či už z pohľadu rozpočtu, maturity firmy a know-how jej zamestnancov alebo vhodnej formy dodávky. Pre nás to nie je len často opakovaná fráza ale záväzok, ktorý sa snažíme každý deň napĺňať.

Grow2FIT manifest

  • Sme tím odborníkov, ktorí na sebe kontinuálne pracujú.
  • Prácu robíme kvalitne a v dohodnutom termíne.
  • Dodávame agilne.
  • Rastieme organický a udržateľne.
  • Budujeme dlhodobé win - win vzťahy (vo firme aj so zákazníkmi).
  • Inšpirujeme zákazníkov k inováciám a budovaniu moderného, udržateľného a efektívneho IT.
  • Prepájame existujúce a moderné riešenia - veríme, že to je cesta ako vybudovať moderné a efektívne IT.
  • Sme technologicky nezávislí a pracujeme s open source aj enterprise riešeniami.
  • Pracujeme pre zákazníkov z celého sveta..

Náš tím

Marcel Miklúš
CEO & Co-Founder

Marcel má viac ako 20-ročné skúsenosti na rôznych pozíciach v oblasti bankovníctva. Pracoval pre najväčšie banky na Slovenskom trhu (Tatra banka, VÚB), ale aj pre medzinárodného poskytovateľa spotrebiteľských úverov Home Credit International. Riadil a transformoval veľké oddelenia SW vývoja s cieľom zvýšiť transparentnosť, zlepšiť plánovanie a zvýšiť efektivitu dodávok.

Peter Brtáň
Co-Founder

Peter má 15-ročné skúsenosti v oblasti SW vývoja na rôznych pozíciách – vývoj, biznis analýza, projektový manažment a obchod. Vďaka realizovaným projektom disponuje know-how primárne z oblastí financií a energetiky.
Jeho cieľom je pomáhať klientom zavádzať inovatívne riešenia do ich firemného prostredia a našim zamestnancom prinášať zaujímavé a náročné projekty.

Pjetro Iveziq
Senior Project Manager

Senior Project Manager a skúsený odborník v oblastí riadenia projektov, biznis analýzy a vedenia IT tímov. Pjetro má mnohoročné skúsenosti s definovaním požiadaviek s biznisom, ich doladením s IT, dosahovaním win-win rozhodnutí a riadením IT dodávok. K úspechu celého tímu prispieva tvrdou prácou, pedantnosťou a vynikajúcimi organizačnými schopnosťami. Plynule hovoriaci slovenský, anglický a chorvátsky. Pjetro ma viac ako 15 rokov skúsenosti s prácou v multikultúrnych prostrediach.

Tomáš Čorej
Modern Infrastructure Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Kamil Madáč
Modern Infrastructure Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Miloš Molnár
BigData Consultant

Miloš má viac ako 10 ročné skúsenosti s návrhom a implementáciou BigData riešení v cloud-ovom aj on-premise prostredí. Špecializuje sa na distribuované systémy, spracovanie dát a dátovú vedu využitím technológií ako Hadoop a cloudových služieb (AWS, Azure). Spolu s tímom dodal Miloš množstvo aplikácií pre dávkové aj streaming-ové spracovanie dát.
Má skúsenosti s dodávkou riešení pre korporátnych klientov ale aj pre start-upy. Pri návrhu dátových architektúr vyznáva princípy otvorených riešení, nákladovej efektívnosti a udržateľnosti v špecifickom prostredí klientov. Samozrejme, v zhode so stratégiou klienta a biznis architektúrou.

Petr Drastil
DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

Preferované technológie

Ako bude prebiehať naša spolupráca

1.

Úvodné stretnutie

Na úvodnom stretnutí vám radi predstavíme našu spoločnosť, náš tím a skúsenosti, ktoré sme nadobudli. Primárne ale bude úvodné stretnutie o vás, vašich potrebách a víziách. Cieľom je identifikovať spoločné témy a získať podklady pre prípravu následného workshopu.

2.

Workshop

Bezplatný workshop, ktorý je prispôsobený vašim potrebám a kontextu vašej spoločnosti. Na workshope názorne a praktický zobrazíme možnosti cieľového riešenia. Vďaka tomu budeme spolu s vami lepšie vedieť definovať požiadavky na cieľové riešenie a identifikovať scope PoC (Proof of Concept) fázy.

3.

Proof of Concept (PoC)

Počas fázy PoC naimplementujeme vybranú časť funkcionality aby sme overili realizovateľnosť riešenia a stále v počiatočnej fáze projektu došpecifikovali požiadavky na vývoj celého riešenia. Realizácia PoC šetrí náklady a pomáha rýchlo identifikovať potenciálne rizika.

4.

Implementácia

Naše riešenia implementujeme iteratívnym a agilným spôsobom. Vďaka iteratívnemu prístupu vieme v krátkych cykloch dodávať použiteľné časti riešenia a validovať ich skoro a často. Agilita nám umožňuje rýchlo reagovať na prípadné zmeny požiadaviek a zapájať klienta do projektu počas celého jeho trvania. Zapojením klienta do projektu okrem iného zvýšime pozitívne prijatie riešenia po jeho dodaní.

5.

Správa a rozvoj

Dodaním riešenia do produkčného prostredia sa nič nekončí. Práve naopak. Budeme radi, ak budeme môcť dodané riešenie dlhodobo spravovať a rozvíjať ho podľa vašich požiadaviek.

Pridajte sa k nášmu tímu.

Všetky pozície6
Bratislava / Remote
AWS Backend developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Backend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
DevOps Engineer
Fulltime

We are looking for DevOps specialist for our customer – Leading global technology provider serving the financial services industry, driving innovation in payments, processing services, risk and compliance, customer and channel management, and business insights and optimization.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer with a focus on 3D graphics
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera so zameraním na 3D grafiku. Implementovaný systém umožňuje klientom modelovanie fotovoltaických elektrární. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava
Release Manager
Fulltime

For our client, one of the largest Slovak banks, we are looking for a Release Manager for a key transformation program associated with the exchange of core banking. Full remote position.

Mám záujem
Remote
Senior Fullstack Developer
Fulltime

Pre nášho klienta, inovatívneho poskytovateľa platieb, ktorý aktuálne implementuje novú platobnú bránu hľadáme Senior Fullstack Developera. Pracovná pozícia umožňuje remote spoluprácu.

Mám záujem