O nás

Naša vízia a hodnoty

V Grow2FIT veríme, že inovácie robia svet lepším. Pomáhajú nám bojovať so zákernými chorobami, znižujú chudobu, zlepšujú prístup k vzdelaniu. A firmám umožňujú získať kľúčovú konkurenčnú výhodu, priťahovať talenty a byť dlhodobým lídrom na trhu.
Preto je našou misiou objavovať budúcnosť a prinášať zákazníkom špičkové a inovatívne riešenia.
Sme softvérová spoločnosť založená odborníkmi s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v IT. Ponúkame komplexné riešenia od konzultácií, návrhu riešení cez ich implementáciu a testovanie až po prevádzku a školenia. Každému zákazníkovi ponúkame riešenie na mieru - či už z pohľadu rozpočtu, maturity firmy a know-how jej zamestnancov alebo vhodnej formy dodávky. Pre nás to nie je len často opakovaná fráza ale záväzok, ktorý sa snažíme každý deň napĺňať.

Grow2FIT manifest

  • Sme tím odborníkov, ktorí na sebe kontinuálne pracujú.
  • Prácu robíme kvalitne a v dohodnutom termíne.
  • Dodávame agilne.
  • Rastieme organický a udržateľne.
  • Budujeme dlhodobé win - win vzťahy (vo firme aj so zákazníkmi).
  • Inšpirujeme zákazníkov k inováciám a budovaniu moderného, udržateľného a efektívneho IT.
  • Prepájame existujúce a moderné riešenia - veríme, že to je cesta ako vybudovať moderné a efektívne IT.
  • Sme technologicky nezávislí a pracujeme s open source aj enterprise riešeniami.
  • Pracujeme pre zákazníkov z celého sveta..

Preferované technológie

Ako bude prebiehať naša spolupráca

1.

Úvodné stretnutie

Na úvodnom stretnutí vám radi predstavíme našu spoločnosť, náš tím a skúsenosti, ktoré sme nadobudli. Primárne ale bude úvodné stretnutie o vás, vašich potrebách a víziách. Cieľom je identifikovať spoločné témy a získať podklady pre prípravu následného workshopu.

2.

Workshop

Bezplatný workshop, ktorý je prispôsobený vašim potrebám a kontextu vašej spoločnosti. Na workshope názorne a praktický zobrazíme možnosti cieľového riešenia. Vďaka tomu budeme spolu s vami lepšie vedieť definovať požiadavky na cieľové riešenie a identifikovať scope PoC (Proof of Concept) fázy.

3.

Proof of Concept (PoC)

Počas fázy PoC naimplementujeme vybranú časť funkcionality aby sme overili realizovateľnosť riešenia a stále v počiatočnej fáze projektu došpecifikovali požiadavky na vývoj celého riešenia. Realizácia PoC šetrí náklady a pomáha rýchlo identifikovať potenciálne rizika.

4.

Implementácia

Naše riešenia implementujeme iteratívnym a agilným spôsobom. Vďaka iteratívnemu prístupu vieme v krátkych cykloch dodávať použiteľné časti riešenia a validovať ich skoro a často. Agilita nám umožňuje rýchlo reagovať na prípadné zmeny požiadaviek a zapájať klienta do projektu počas celého jeho trvania. Zapojením klienta do projektu okrem iného zvýšime pozitívne prijatie riešenia po jeho dodaní.

5.

Správa a rozvoj

Dodaním riešenia do produkčného prostredia sa nič nekončí. Práve naopak. Budeme radi, ak budeme môcť dodané riešenie dlhodobo spravovať a rozvíjať ho podľa vašich požiadaviek.

Pridajte sa k nášmu tímu.

Všetky pozície4
Remote
Camunda Developer
Fulltime

Na projekt výmeny core insurance systému jednej z najväčších českých poisťovni hľadáme skúseného Camunda Developera.

Mám záujem
Bratislava / Remote
DevOps Engineer
Fulltime

Do nášho tímu pracujúceho pre U.S. technologickú spoločnosť hľadáme nových DevOps špecialistov. Náš klient definuje budúcnosť kybernetickej bezpečnosti prostredníctvom platformy, ktorá automaticky predchádza hrozbám, deteguje ich a reaguje na ne v reálnom čase. Platforma prijíma údaje a využíva patentované AI modely na poskytovanie autonómnej ochrany.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Talent Acquisition Specialist
1 500€ + odmeny

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Talent Acquisition Specialist, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude sa venovať našim súčasným a budúcim náborovým potrebám. Medzi vaše povinnosti bude patriť vyhľadávanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov, plánovanie pohovorov a výberových konaní a organizácia alebo účasť na kariérnych podujatiach. Pre úspešne zvládnutie tejto pozície, by ste mali vedieť rozvíjať dlhodobé náborové stratégie a dôveryhodné vzťahy s potenciálnymi zamestnancami.

Mám záujem