O nás

Naša vízia a hodnoty

V Grow2FIT veríme, že inovácie robia svet lepším. Pomáhajú nám bojovať so zákernými chorobami, znižujú chudobu, zlepšujú prístup k vzdelaniu. A firmám umožňujú získať kľúčovú konkurenčnú výhodu, priťahovať talenty a byť dlhodobým lídrom na trhu.
Preto je našou misiou objavovať budúcnosť a prinášať zákazníkom špičkové a inovatívne riešenia.
Sme nová softvérová spoločnosť založená odborníkmi s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v IT. Ponúkame komplexné riešenia od konzultácií, návrhu riešení cez ich implementáciu a testovanie až po prevádzku a školenia. Každému zákazníkovi ponúkame riešenie na mieru - či už z pohľadu rozpočtu, maturity firmy a know-how jej zamestnancov alebo vhodnej formy dodávky. Pre nás to nie je len často opakovaná fráza ale záväzok, ktorý sa snažíme každý deň napĺňať.

Grow2FIT manifest

  • Sme tím odborníkov, ktorí na sebe kontinuálne pracujú.
  • Prácu robíme kvalitne a v dohodnutom termíne.
  • Dodávame agilne.
  • Rastieme organický a udržateľne.
  • Budujeme dlhodobé win - win vzťahy (vo firme aj so zákazníkmi).
  • Inšpirujeme zákazníkov k inováciám a budovaniu moderného, udržateľného a efektívneho IT.
  • Prepájame existujúce a moderné riešenia - veríme, že to je cesta ako vybudovať moderné a efektívne IT.
  • Sme technologicky nezávislí a pracujeme s open source aj enterprise riešeniami.
  • Pracujeme pre zákazníkov z celého sveta..

Vedenie spoločnosti

Marcel Miklúš
CEO

Marcel má viac ako 20-ročné skúsenosti na rôznych pozíciach v oblasti bankovníctva. Pracoval pre najväčšie banky na Slovenskom trhu (Tatra banka, VÚB), ale aj pre medzinárodného poskytovateľa spotrebiteľských úverov Home Credit International. Riadil a transformoval veľké oddelenia SW vývoja s cieľom zvýšiť transparentnosť, zlepšiť plánovanie a zvýšiť efektivitu dodávok.

Preferované technológie

Ako bude prebiehať naša spolupráca

1.

Úvodné stretnutie

Na úvodnom stretnutí vám radi predstavíme našu spoločnosť, náš tím a skúsenosti, ktoré sme nadobudli. Primárne ale bude úvodné stretnutie o vás, vašich potrebách a víziách. Cieľom je identifikovať spoločné témy a získať podklady pre prípravu následného workshopu.

2.

Workshop

Bezplatný workshop, ktorý je prispôsobený vašim potrebám a kontextu vašej spoločnosti. Na workshope názorne a praktický zobrazíme možnosti cieľového riešenia. Vďaka tomu budeme spolu s vami lepšie vedieť definovať požiadavky na cieľové riešenie a identifikovať scope PoC (Proof of Concept) fázy.

3.

Proof of Concept (PoC)

Počas fázy PoC naimplementujeme vybranú časť funkcionality aby sme overili realizovateľnosť riešenia a stále v počiatočnej fáze projektu došpecifikovali požiadavky na vývoj celého riešenia. Realizácia PoC šetrí náklady a pomáha rýchlo identifikovať potenciálne rizika.

4.

Implementácia

Naše riešenia implementujeme iteratívnym a agilným spôsobom. Vďaka iteratívnemu prístupu vieme v krátkych cykloch dodávať použiteľné časti riešenia a validovať ich skoro a často. Agilita nám umožňuje rýchlo reagovať na prípadné zmeny požiadaviek a zapájať klienta do projektu počas celého jeho trvania. Zapojením klienta do projektu okrem iného zvýšime pozitívne prijatie riešenia po jeho dodaní.

5.

Správa a rozvoj

Dodaním riešenia do produkčného prostredia sa nič nekončí. Práve naopak. Budeme radi, ak budeme môcť dodané riešenie dlhodobo spravovať a rozvíjať ho podľa vašich požiadaviek.

Pridajte sa k nášmu tímu.

Všetky pozície6
Bratislava / Remote
Back end / Full stack developer
5000 € • Fulltime

Pre nášho slovenského zákazníka s celosvetovo úspešným produktom v oblasti predpovede počasia pre solárne elektrárne hľadáme Back end / Full stack developera. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Praha / Remote
DevOps Engineer
4600 € - 6600 € • Fulltime

Do aplikačných squadov nášho klienta hľadáme kolegov so znalosťami princípov DevOps, automatizácie nasadzovania a prevádzky a taktiež so znalosťou moderných technológií ako napr. Docker/Kubernetes, Gitlab, CI/CD nástrojov a pod.
DevOps špecialista bude spolupracovať s vývojovými tímami pri nasadzovaní nových aplikácií a s tímom prevádzky pri konfigurácií a ladení infraštruktúry tak, aby bola zabezpečená prevádzková stabilita aplikácií v súlade s požadovanými SLA.

Mám záujem
Bratislava
IT Project Manager
5000 € • Fulltime

Pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá poskytuje webové riešenia, vývoj systémov na mieru aj služby ako PaaS alebo Cloud, hľadáme IT Project Managera s min. 5 ročnou skúsenosťou s riadením IT projektov.

Mám záujem
Bratislava
Jira consultant
6000 € • Fulltime

Pridaj sa do tímu Grow2FIT a poď pomáhať našim klientom s Atlassian nástrojmi. Tvojou úlohou bude podporovať obchodné aktivity, vymýšľať a prezentovať riešenia postavené na Atlassian portfóliu a dohliadať nad realizáciou dodávok našim klientom.

Mám záujem
Bratislava / Remote
OSS Architekt
3 500 € • Fulltime

Pre potreby nášho klienta v oblasti telekomunikácií hľadáme skúseného OSS architekta/dizajnéra, ktorý už má niekoľko rokov praxe v oblasti Inventory menežmentu.

Mám záujem
Remote
Senior Fullstack Developer
4400 € - 6400 € • Fulltime

Pre nášho klienta, inovatívneho poskytovateľa platieb, ktorý aktuálne implementuje novú platobnú bránu hľadáme Senior Fullstack Developera. Pracovná pozícia umožňuje remote spoluprácu.

Mám záujem