Sme tím profesionálov

Naspäť na všetky pozície

Talent Acquisition Specialist

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Talent Acquisition Specialist, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude sa venovať našim súčasným a budúcim náborovým potrebám. Medzi vaše povinnosti bude patriť vyhľadávanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov, plánovanie pohovorov a výberových konaní a organizácia alebo účasť na kariérnych podujatiach. Pre úspešne zvládnutie tejto pozície, by ste mali vedieť rozvíjať dlhodobé náborové stratégie a dôveryhodné vzťahy s potenciálnymi zamestnancami.

Náplň práce

  • Koordinácia s Hiring Managerom za účelom definovania personálnych potrieb.
  • Definícia výberových kritérií.
  • Vyhľadávanie potenciálnych kandidátov prostredníctvom online kanálov a vašej siete na Slovensku a v zahraničí.
  • Naplánovanie pohovorov a výberových konaní.
  • Zaznamenanie informácií o kandidátoch vrátane životopisov a kontaktných údajov do nášho interného systému.
  • Viesť iniciatívy na budovanie značky zamestnávateľa.
  • Účasť na veľtrhoch práce a náborových podujatiach.
  • Pestovanie dlhodobých vzťahov s bývalými uchádzačmi a potenciálnymi kandidátmi.
  • Schválenie popisov práce (Job Description), ktoré odrážajú požiadavky každej pozície (pripraví ich náš Hiring Manager a technickí experti).

Požiadavky a zručnosti

  • Preukázateľné pracovné skúsenosti ako Talent Acquisition Specialist pre IT / technické pozície alebo podobná rola.
  • Plynulá angličtina.
  • Znalosť sociálnych médií, databáz životopisov a profesionálnych sietí.
  • Praktické skúsenosti s náborom s využitím rôznych techník pohovorov a metód hodnotenia.
  • Vynikajúce verbálne a písomné komunikačné schopnosti.
  • Dobré pochopenie rozdielov medzi rôznymi IT / technickými rolami.

Čo vám ponúkame

  • Stanete sa súčasťou rýchlo rastúcej technologickej spoločnosti a budete sa podieľať na nastavení našej náborovej stratégie a procesov.
  • Časová flexibilita – dôležité sú pre nás výsledky, nie odpracovaný čas.
  • Rozsiahla možnosť homeoffice-ov.
  • Konkurenčné finančné ohodnotenie: 1 500€ (v závislosti od vašich skúsenosti) + motivačná pohyblivá časť mzdy.
  • Multisport karta.
  • Notebook, mobilný telefón.