Sme tím profesionálov

Naspäť na novinky

Vítame Ladislava Mozsára v tíme

Sme radi, že vám môžeme predstaviť nášho nového kolegu Senior FinTech konzultanta / projektového manažéra Ladislava Mozsára. S viac ako 15-ročnými skúsenosťami v sektore financií a utilities prináša Ladislav do Grow2FIT množstvo skúsenosti a odborných znalostí.

Ladislav má za sebou úspešné vedenie komplexných projektov, akými sú implementácie SEPA, migrácie core-banking systémov a zavádzanie novej multichannel platformy. Jeho hlboké biznis know-how a technické znalosti v oblasti úverov, platobných kariet, kreditných kariet, retailového bankovníctva, core-banking systémov a SEPA z neho robia cennú posilu do nášho tímu.

Okrem technických znalostí má Ladislav výborné komunikačné a interpersonálne schopnosti. Jeho schopnosť efektívne komunikovať s klientmi a členmi tímu je jednou z jeho najsilnejších devíz a sme presvedčení, že zohrá kľúčovú úlohu v našom budúcom úspechu. Ladislav je aktuálne alokovaný na projekte transformácie (náhrada core-bankingu) v jednej z najväčších slovenských bánk – ČSOB ako Senior Project Manager. Sme radi, že Ladislav rozšíri náš expertný tím a prajeme mu veľa osobných a pracovných úspechov.