Kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Grow2FIT s.r.o.

Zeleninová 53
85110 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 53472667
DIČ: 2121381878
IČ DPH: SK2121381878

Sme tu pre Vás

  Pridajte sa k nášmu tímu.

  Všetky pozície6
  Bratislava / Remote
  AWS Backend developer
  Fulltime

  Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Backend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

  Mám záujem
  Bratislava / Remote
  DevOps Engineer
  Fulltime

  We are looking for DevOps specialist for our customer – Leading global technology provider serving the financial services industry, driving innovation in payments, processing services, risk and compliance, customer and channel management, and business insights and optimization.

  Mám záujem
  Bratislava / Remote
  Front end developer
  Fulltime

  Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

  Mám záujem
  Bratislava / Remote
  Front end developer with a focus on 3D graphics
  Fulltime

  Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera so zameraním na 3D grafiku. Implementovaný systém umožňuje klientom modelovanie fotovoltaických elektrární. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

  Mám záujem
  Bratislava
  Release Manager
  Fulltime

  For our client, one of the largest Slovak banks, we are looking for a Release Manager for a key transformation program associated with the exchange of core banking. Full remote position.

  Mám záujem
  Remote
  Senior Fullstack Developer
  Fulltime

  Pre nášho klienta, inovatívneho poskytovateľa platieb, ktorý aktuálne implementuje novú platobnú bránu hľadáme Senior Fullstack Developera. Pracovná pozícia umožňuje remote spoluprácu.

  Mám záujem