Kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Grow2FIT s.r.o.

Zeleninová 53
85110 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 53472667
DIČ: 2121381878
IČ DPH: SK2121381878

Sme tu pre Vás

  Pridajte sa k nášmu tímu.

  Všetky pozície6
  Bratislava / Remote
  Back end / Full stack developer
  5000 € • Fulltime

  Pre nášho slovenského zákazníka s celosvetovo úspešným produktom v oblasti predpovede počasia pre solárne elektrárne hľadáme Back end / Full stack developera. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

  Mám záujem
  Praha / Remote
  DevOps Engineer
  4600 € - 6600 € • Fulltime

  Do aplikačných squadov nášho klienta hľadáme kolegov so znalosťami princípov DevOps, automatizácie nasadzovania a prevádzky a taktiež so znalosťou moderných technológií ako napr. Docker/Kubernetes, Gitlab, CI/CD nástrojov a pod.
  DevOps špecialista bude spolupracovať s vývojovými tímami pri nasadzovaní nových aplikácií a s tímom prevádzky pri konfigurácií a ladení infraštruktúry tak, aby bola zabezpečená prevádzková stabilita aplikácií v súlade s požadovanými SLA.

  Mám záujem
  Bratislava
  IT Project Manager
  5000 € • Fulltime

  Pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá poskytuje webové riešenia, vývoj systémov na mieru aj služby ako PaaS alebo Cloud, hľadáme IT Project Managera s min. 5 ročnou skúsenosťou s riadením IT projektov.

  Mám záujem
  Bratislava
  Jira consultant
  6000 € • Fulltime

  Pridaj sa do tímu Grow2FIT a poď pomáhať našim klientom s Atlassian nástrojmi. Tvojou úlohou bude podporovať obchodné aktivity, vymýšľať a prezentovať riešenia postavené na Atlassian portfóliu a dohliadať nad realizáciou dodávok našim klientom.

  Mám záujem
  Bratislava / Remote
  OSS Architekt
  3 500 € • Fulltime

  Pre potreby nášho klienta v oblasti telekomunikácií hľadáme skúseného OSS architekta/dizajnéra, ktorý už má niekoľko rokov praxe v oblasti Inventory menežmentu.

  Mám záujem
  Remote
  Senior Fullstack Developer
  4400 € - 6400 € • Fulltime

  Pre nášho klienta, inovatívneho poskytovateľa platieb, ktorý aktuálne implementuje novú platobnú bránu hľadáme Senior Fullstack Developera. Pracovná pozícia umožňuje remote spoluprácu.

  Mám záujem