Náš tím

Founders

Marcel Miklúš
CEO & Co-Founder

Marcel má viac ako 20-ročné skúsenosti na rôznych pozíciach v oblasti bankovníctva. Pracoval pre najväčšie banky na Slovenskom trhu (Tatra banka, VÚB), ale aj pre medzinárodného poskytovateľa spotrebiteľských úverov Home Credit International. Riadil a transformoval veľké oddelenia SW vývoja s cieľom zvýšiť transparentnosť, zlepšiť plánovanie a zvýšiť efektivitu dodávok.

Peter Brtáň
Co-Founder

Peter má 15-ročné skúsenosti v oblasti SW vývoja na rôznych pozíciách – vývoj, biznis analýza, projektový manažment a obchod. Vďaka realizovaným projektom disponuje know-how primárne z oblastí financií a energetiky.
Jeho cieľom je pomáhať klientom zavádzať inovatívne riešenia do ich firemného prostredia a našim zamestnancom prinášať zaujímavé a náročné projekty.

Cloud & DevOps

Tomáš Čorej
Cloud & DevOps Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Petr Drastil
Cloud & DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

Kamil Madáč
Cloud & DevOps Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Cloud Native Development

Pali Jasem
Solution Architect / Technology Consultant

S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti IT a poradenstva, Paliho odbornosť zahŕňa spracovanie údajov, AI a business analýzu. Pracoval aj na úlohách doménovej analýzy, dolovania dát, objavovania znalostí, databáz, UX/CX, solution architektúre a IT produktového manažmentu. Pali pôsobil ako CTO v GymBeam a pomáhal v raste aj ďalším spoločnostiam ako Pelican Travel, Solar Turbines San Diego, Seznam Praha a iným tech start-upom aj korporáciám.

Marián Ivančo
Software Architect

Skúsený softvérový architekt s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s navrhovaním a implementáciou komplexných IT systémov v sektoroch ako financie, hry a energetika. Jeho odborné znalosti zahŕňajú migráciu zo starších platforiem na moderné kontajnerové riešenia. Marián má skúsenosti s cloudovými riešeniami, kontajnerovými platformami a rôznymi technológiami vrátane Java, Kubernetes a ďalších. Viedol rozsiahle integráčné projekty a migrácie systémov na pokročilé platformy. Jeho silné zázemie v agilných metodológiách dopĺňa jeho prístup založený na spolupráci a vo svojich projektoch neustále podporuje inovácie a efektivitu.

Róbert Ďurčanský
Senior Fullstack Developer

Róbert je skúsený Senior Fullstack Developer s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja softvéru. So silným zázemím v oblasti Backend a Frontend vývoja a UX&Graphics a vášňou pre poskytovanie vysokokvalitných riešení má Róbert preukázanú odbornosť v širokej škále technológií a frameworkov. Okrem iného má skúsenosti s TypeScript, Angular, Java, Spring Boot, Kotlin a AWS Cloud Solutions. Počas svojej kariéry Róbert pracoval na rôznych projektoch vrátane e-commerce platforiem, finančných systémov a vývoja hier.

Pjetro Iveziq
Senior Project Manager

Senior Project Manager a skúsený odborník v oblastí riadenia projektov, biznis analýzy a vedenia IT tímov. Pjetro má mnohoročné skúsenosti s definovaním požiadaviek s biznisom, ich doladením s IT, dosahovaním win-win rozhodnutí a riadením IT dodávok. K úspechu celého tímu prispieva tvrdou prácou, pedantnosťou a vynikajúcimi organizačnými schopnosťami. Plynule hovoriaci slovenský, anglický a chorvátsky. Pjetro ma viac ako 15 rokov skúsenosti s prácou v multikultúrnych prostrediach.

Data Solutions

Libor Vanek
Data Solutions Consultant

Libor je technologický a bankový konzultant so skúsenosťami v oblasti dát, integrácií, bankovníctva a fintech. Vyniká v zosúlaďovaní biznis stakeholder-ov s IT tímami pomocou agilných metodológií a iteratívnych dodávok. Jeho skúsenosti zahŕňajú pozície ako Senior Data Architect vo Walmarte, Head of Architecture v ZUNO Bank a 4Finance a CTO v TBI Bank. Viedol projekty ako vývoj digitálnych trhovísk a návrh architektúry bankových systémov s využitím technológií ako Snowflake, Databricks, Synapse, Mambu, Temenos alebo Flexcube. Medzi jeho kľúčové zručnosti patrí enterprise a dátová architektúra, analýza biznis procesov a moderné dátové technológie.

Miloš Molnár
Data Solutions Consultant

Miloš má viac ako 10 ročné skúsenosti s návrhom a implementáciou BigData riešení v cloud-ovom aj on-premise prostredí. Špecializuje sa na distribuované systémy, spracovanie dát a dátovú vedu využitím technológií ako Hadoop a cloudových služieb (AWS, Azure). Spolu s tímom dodal Miloš množstvo aplikácií pre dávkové aj streaming-ové spracovanie dát.
Má skúsenosti s dodávkou riešení pre korporátnych klientov ale aj pre start-upy. Pri návrhu dátových architektúr vyznáva princípy otvorených riešení, nákladovej efektívnosti a udržateľnosti v špecifickom prostredí klientov. Samozrejme, v zhode so stratégiou klienta a biznis architektúrou.

Ďalší členovia tímu

Gabriel
Senior DevOps Engineer
Michal
Senior DevOps Engineer
Dimitrije
Senior JavaScript Backend Developer
Jakub
Senior JavaScript Frontend Developer
Jozef
Senior Java Backend Developer
Patrik
Senior IT Analyst

Pridajte sa k nášmu tímu.

Všetky pozície4
Remote
Camunda Developer
Fulltime

Na projekt výmeny core insurance systému jednej z najväčších českých poisťovni hľadáme skúseného Camunda Developera.

Mám záujem
Bratislava / Remote
DevOps Engineer
Fulltime

Do nášho tímu pracujúceho pre U.S. technologickú spoločnosť hľadáme nových DevOps špecialistov. Náš klient definuje budúcnosť kybernetickej bezpečnosti prostredníctvom platformy, ktorá automaticky predchádza hrozbám, deteguje ich a reaguje na ne v reálnom čase. Platforma prijíma údaje a využíva patentované AI modely na poskytovanie autonómnej ochrany.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Front end developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Talent Acquisition Specialist
1 500€ + odmeny

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Talent Acquisition Specialist, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude sa venovať našim súčasným a budúcim náborovým potrebám. Medzi vaše povinnosti bude patriť vyhľadávanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov, plánovanie pohovorov a výberových konaní a organizácia alebo účasť na kariérnych podujatiach. Pre úspešne zvládnutie tejto pozície, by ste mali vedieť rozvíjať dlhodobé náborové stratégie a dôveryhodné vzťahy s potenciálnymi zamestnancami.

Mám záujem