Náš tím

Náš tím

Marcel Miklúš
CEO & Co-Founder

Marcel má viac ako 20-ročné skúsenosti na rôznych pozíciach v oblasti bankovníctva. Pracoval pre najväčšie banky na Slovenskom trhu (Tatra banka, VÚB), ale aj pre medzinárodného poskytovateľa spotrebiteľských úverov Home Credit International. Riadil a transformoval veľké oddelenia SW vývoja s cieľom zvýšiť transparentnosť, zlepšiť plánovanie a zvýšiť efektivitu dodávok.

Peter Brtáň
Co-Founder

Peter má 15-ročné skúsenosti v oblasti SW vývoja na rôznych pozíciách – vývoj, biznis analýza, projektový manažment a obchod. Vďaka realizovaným projektom disponuje know-how primárne z oblastí financií a energetiky.
Jeho cieľom je pomáhať klientom zavádzať inovatívne riešenia do ich firemného prostredia a našim zamestnancom prinášať zaujímavé a náročné projekty.

Tomáš Čorej
Modern Infrastructure Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Petr Drastil
DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

Pjetro Iveziq
Senior Project Manager

Senior Project Manager a skúsený odborník v oblastí riadenia projektov, biznis analýzy a vedenia IT tímov. Pjetro má mnohoročné skúsenosti s definovaním požiadaviek s biznisom, ich doladením s IT, dosahovaním win-win rozhodnutí a riadením IT dodávok. K úspechu celého tímu prispieva tvrdou prácou, pedantnosťou a vynikajúcimi organizačnými schopnosťami. Plynule hovoriaci slovenský, anglický a chorvátsky. Pjetro ma viac ako 15 rokov skúsenosti s prácou v multikultúrnych prostrediach.

Pali Jasem
Solution Architect / Technology Consultant

S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti IT a poradenstva, Paliho odbornosť zahŕňa spracovanie údajov, AI a business analýzu. Pracoval aj na úlohách doménovej analýzy, dolovania dát, objavovania znalostí, databáz, UX/CX, solution architektúre a IT produktového manažmentu. Pali pôsobil ako CTO v GymBeam a pomáhal v raste aj ďalším spoločnostiam ako Pelican Travel, Solar Turbines San Diego, Seznam Praha a iným tech start-upom aj korporáciám.

Kamil Madáč
Modern Infrastructure Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Miloš Molnár
BigData Consultant

Miloš má viac ako 10 ročné skúsenosti s návrhom a implementáciou BigData riešení v cloud-ovom aj on-premise prostredí. Špecializuje sa na distribuované systémy, spracovanie dát a dátovú vedu využitím technológií ako Hadoop a cloudových služieb (AWS, Azure). Spolu s tímom dodal Miloš množstvo aplikácií pre dávkové aj streaming-ové spracovanie dát.
Má skúsenosti s dodávkou riešení pre korporátnych klientov ale aj pre start-upy. Pri návrhu dátových architektúr vyznáva princípy otvorených riešení, nákladovej efektívnosti a udržateľnosti v špecifickom prostredí klientov. Samozrejme, v zhode so stratégiou klienta a biznis architektúrou.

Pridajte sa k nášmu tímu.

Všetky pozície2
Bratislava / Remote
Front end developer
Fulltime

Do nášho tímu, ktorý implementuje celosvetovo úspešný slovenský produkt, hľadáme Frontend developera. Implementovaný systém poskytuje meteorologické dáta pre prevádzkovateľov fotovoltaických elektrárni. Budete pracovať na rozvoji špičkového riešenia o nové funkcionality a spolupracovať s inšpiratívnym tímom skúsených odborníkov. Pozícia je full-time a na dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem
Bratislava / Remote
Talent Acquisition Specialist
1 500€ + odmeny

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Talent Acquisition Specialist, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude sa venovať našim súčasným a budúcim náborovým potrebám. Medzi vaše povinnosti bude patriť vyhľadávanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov, plánovanie pohovorov a výberových konaní a organizácia alebo účasť na kariérnych podujatiach. Pre úspešne zvládnutie tejto pozície, by ste mali vedieť rozvíjať dlhodobé náborové stratégie a dôveryhodné vzťahy s potenciálnymi zamestnancami.

Mám záujem