Naše portfólio

Discover The Future

V Grow2FIT veríme, že inovácie robia svet lepším. Pomáhajú nám bojovať so zákernými chorobami, znižujú chudobu, zlepšujú prístup k vzdelaniu. A firmám umožňujú získať kľúčovú konkurenčnú výhodu, priťahovať talenty a byť dlhodobým lídrom na trhu. Preto je našou misiou objavovať budúcnosť a prinášať zákazníkom špičkové inovatívne riešenia.

Cloudové služby

V Grow2FIT ponúkame širokú škálu cloudových služieb na posilnenie vášho podnikania a urýchlenie vašej digitálnej transformácie. Naše odborné znalosti pokrývajú každý aspekt cloudovej cesty, od navrhovania a implementácie nových cloudových riešení cez optimalizáciu a údržbu existujúcich až po migráciu vášho portfólia aplikácií. Dovoľte nám, aby sme vás previedli prostredím cloudu a využili skutočný potenciál cloud computingu.

Detail

DevOps služby

V Grow2FIT si uvedomujeme, že DevOps je srdcom moderného vývoja softvéru, ktorý podporuje agilitu, spoluprácu a rýchle inovácie. Naše komplexné DevOps služby pokrývajú každý aspekt vášho delivery procesu a zaisťujú bezproblémovú integráciu, robustné testovanie, efektívnu správu infraštruktúry, vylepšené zabezpečenie a ďalšie.

Detail

Moderný vývoj

Dnešná doba si žiada zmenu v myslení pri návrhu nových aplikácií, nastavení vývojového cyklu čí rýchlej tvorby prototypov v duchu rapid-development metodik. Súčasný prístup k prevádzkovaniu IT infraštruktúry a dynamickej podstate prostredí kladie nové nároky na vývoj softwaru, ktorý bude schopný plne využiť potenciál Cloudových, Multi-Cloudových čí Hybridných prostredí. Orientácia smerom k mikroservisnej architektúre je jedným z momentov, ktorý Vám môže pomôcť s prípravou vysoko dostupných aplikácií, ktoré sú schopné obstať vo veľkej konkurencií.

Detail

Umelá inteligencia

V Grow2FIT sme odhodlaní posunúť vaše podnikanie do budúcnosti riadenej AI. Náš balík AI služieb je navrhnutý tak, že využijete transformačnú silu umelej inteligencie prispôsobenú vašim jedinečným potrebám. Naše odborné znalosti pokrývajú celé spektrum AI, od implementácie custom riešení až po poskytovanie odborných konzultácií. Ponorte sa s nami do sveta AI a odomknite jedinečné výhody pre svoje podnikanie.

Detail

Databázové riešenia

Dáta všade kam sa pozriete. Počas realizácie našich projektov sme riešili statické ukladanie dát v bežných databázových enginoch pre relačné aj key/value databázy. Realizovali sme okrem iného návrhy HW infraštruktúry pre optimalizáciu výkonu a návrhy a implementácie ODS systémov. V posledných rokoch vo väčšej miere realizujeme prechod z veľkých monolitických databázových riešení na riešenia prispôsobené mikroservisnej aplikačnej architektúre tak aby sme zlepšili udržiavateľnosť a nasadzovanie aplikácií integrovaných s databázami a distribuovatelnosť databáz.

Detail

Agilné tímy

Ponúkame vám komplexnú službu Agile Teams navrhnutú na podporu a zlepšenie vašich IT projektov. Či už potrebujete celý tím alebo individuálnych špecialistov, máme pre vás riešenie. Naša služba zahŕňa širokú škálu profesionálov, vrátane architektov, analytikov, vývojárov, DevOps špecialistov, Product Ownerov/Managerov a Scrum Masterov, ktorí sú pripravení urýchliť vývoj vašich produktov a poskytnú vám vysokú pridanú hodnotu.

Detail