Portfolio detail

Späť na portfolio

Cloudové služby

V Grow2FIT ponúkame širokú škálu cloudových služieb na posilnenie vášho podnikania a urýchlenie vašej digitálnej transformácie. Naše odborné znalosti pokrývajú každý aspekt cloudovej cesty, od navrhovania a implementácie nových cloudových riešení cez optimalizáciu a údržbu existujúcich až po migráciu vášho portfólia aplikácií. Dovoľte nám, aby sme vás previedli prostredím cloudu a využili skutočný potenciál cloud computingu.

Nové cloudové riešenia

Náš tím vyniká vo vytváraní customizovaných nových cloudových riešeniach. Či už potrebujete navrhnúť a implementovať public-cloud riešenie, ako je Deutsche Telekom Open Sovereign Cloud alebo private-cloud riešenie, máme skúsenosti a know-how na vybudovanie optimálnej infraštruktúry, ktorá bude zodpovedať vašim špecifickým potrebám.

Optimalizácia, údržba a rozvoj

Naše služby poskytujeme spoločnostiam všetkých veľkostí, od start-upov až po korporácie, a ponúkame komplexný balík služieb zameraných na udržanie vašej cloudovej infraštruktúry v prevádzke na špičkovej úrovni. Náš tím odborníkov zabezpečuje nepretržité monitorovanie, proaktívnu údržbu, optimalizáciu nákladov a rýchle malé vylepšenia na udržanie kvalitného a nákladovo efektívneho cloudového prostredia.

Posilnite bezproblémovú infraštruktúru pomocou infraštruktúry ako kódu (IaC)

Umožňujeme vašej organizácii spravovať a nasadzovať infraštruktúrne zdroje programovo, čím zabezpečujeme konzistentnosť, škálovateľnosť a efektívnosť vašej infraštruktúry. Naši skúsení odborníci navrhujú, implementujú a optimalizujú riešenia IaC prispôsobené vašim jedinečným potrebám, čo vám umožní definovať a poskytovať infraštruktúrne zdroje prostredníctvom kódu.

Migrácia môže byť jednoduchá

Migrácia aplikácií z lokálnych serverov do prostredia kontajnerov a public alebo private cloud platforiem môže byť zložitou úlohou. Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam u všetkých hlavných poskytovateľov cloudu vrátane AWS, GCP a Azure zjednodušujeme proces migrácie, minimalizujeme prestoje a maximalizujeme úspech.

Využite výhody cloudu

Cloud ponúka neobmedzené príležitosti pre vaše podnikanie a naše cloudové služby sú navrhnuté tak, aby naplno rozvinuli jeho potenciál. Či už začínate od nuly, optimalizujete svoje aktuálne prostredie alebo plánujete migráciu, náš tím je tu, aby vás previedol každým krokom.

Formy dodávky

  • Zákazkový vývoj (Custom Development)
  • Podpora a údržba
  • Konzultácie
  • Lízing IT špecialistov (Sourcing)
  • Školenia

Vo všetkých vyššie uvedených službách sú zahrnuté bezplatné úvodne konzultácie!

Referencie

Klienti

Naši experti

Tomáš Čorej
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Kamil Madáč
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Petr Drastil
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

Celý konzultačný tím Grow2FIT: Náš tím

Školenia

Články

Kontaktujte nás