Portfolio detail

Späť na portfolio

DevOps služby

V Grow2FIT si uvedomujeme, že DevOps je srdcom moderného vývoja softvéru, ktorý podporuje agilitu, spoluprácu a rýchle inovácie. Naše komplexné DevOps služby pokrývajú každý aspekt vášho delivery procesu a zaisťujú bezproblémovú integráciu, robustné testovanie, efektívnu správu infraštruktúry, vylepšené zabezpečenie a ďalšie.

  

CI/CD & Feature Branch Environments

Naši DevOps experti sa špecializujú na navrhovanie a implementáciu špičkových CI/CD pipelines. Tieto automatizované pipeline-y zrýchľujú váš vývojový cyklus a zabezpečujú, že zmeny kódu budú testované, integrované a nasadené rýchlo, čo vedie k rýchlejšiemu time-to-market a zníženiu rizík.
Predstavujeme Feature Branch Environments: inováciu, ktorá prináša dedikované prostredie pre každú zmenu, zefektívňuje spoluprácu a umožňuje bezproblémové testovanie. Rozlúčte sa so zložitosťou a vítajte v ére efektívneho vývoja.

Automatizované testovanie

Pri vývoji softvéru je prvoradé zabezpečenie kvality. Naše DevOps služby zahŕňajú implementáciu automatizovaných funkčných, integračných, UI a rôznych iných typov testov. Automatizáciou testovacích procesov zaisťujeme spoľahlivú, konzistentnú a efektívnú validáciu vašich aplikácií.

Infrastructure Engineering

S našimi DevOps službami je správa vašej infraštruktúry a aplikácií zjednodušená. Poskytujeme komplexné monitorovanie infraštruktúry, monitorovanie aplikácií, správu logov, správu udalostí a upozornení, tracing a monitorovanie výkonu. Tento proaktívny prístup zaručuje, že vaše systémy fungujú optimálne, minimalizujú sa prestoje a maximalizuje spokojnosť používateľov.

   

Integrovaná bezpečnosť

Bezpečnosť je zakorenená v každom aspekte nášho DevOps prístupu. Naše DevSecOps služby zabezpečujú, že bezpečnostné postupy a princípy sú bezproblémovo integrované počas celého životného cyklu vývoja softvéru. Táto proaktívna stratégia znižuje riziká, chráni citlivé údaje a zvyšuje celkovú odolnosť systému.

Identity & Access Management

Správa identít a prístupových privilégií je rozhodujúca pre udržanie bezpečného prostredia. Naše DevOps služby zahŕňajú Privileged Identity Management a Privileged Access Management, čím chránia vašu infraštruktúru pred neoprávneným prístupom a potenciálnym narušením.

Vykročte do budúcnosti s našou DevOps expertízou

Moderné softvérové prostredie si vyžaduje agilitu, efektívnosť a bezpečnosť a naše DevOps služby presne to poskytujú. Či už potrebujete automatizované pipeline-y, robustné testovanie, proaktívne monitorovanie alebo posilnené bezpečnostné opatrenia, Grow2FIT je váš dôveryhodný partner pri realizácii týchto cieľov.

Formy dodávky

  • Zákazkový vývoj (Custom Development)
  • Podpora a údržba
  • Konzultácie
  • Lízing IT špecialistov (Sourcing)
  • Školenia

Vo všetkých vyššie uvedených službách sú zahrnuté bezplatné úvodne konzultácie!

Referencie

Klienti

Naši experti

Tomáš Čorej
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Kamil Madáč
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Petr Drastil
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

Celý konzultačný tím Grow2FIT: Náš tím

Školenia

Články

Kontaktujte nás