Portfolio detail

Späť na portfolio

Fintech

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom finančnom prostredí je previazanie technológií a financií silnejšie ako kedykoľvek v minulosti. V Grow2FIT sme súčasťou tejto digitálnej revolúcie, vďaka naším dlhodobým skúsenostiam ako vo finančnom tak aj technologickom sektore. Naša expertíza zahŕňa mnohé kľúčové oblasti v rámci Fintech domény, od core bankingu až po pokročilé platobné riešenia, čím zabezpečujeme, aby naši klienti boli vždy na čele pelotónu inovácií.

Core Banking Platformy

Využívame naše skúsenosti s core banking systémami ako Finastra, Mambu, Tuum, Thought Machine, Midas, T24 a Flexcube na vytvorenie moderných a robustných platforiem digitálneho bankovníctva, ktoré sa bezproblémovo integrujú s vašou existujúcou infraštruktúrou.

Konzultácie v oblasti platobných systémov

Ponúkame špecializované poradenstvo na optimalizáciu a zlepšenie vašich platobných procesov, využívajúc naše dlhodobé skúseností s platobnými bránami a rozsiahle znalostí platobných protokolov ako SEPA a SWIFT.

Retailové a firemné úverové riešenia

Na základe našich rozsiahlych odborných znalostí v oblasti retailových úverov – vrátane hypoték – a firemných úverov ponúkame konzultačné služby na zefektívnenie a zlepšenie vašich úverových procesov.

 

Open Banking a API inovácie

Vďaka správnemu využitiu OpenAPI môžete vytvoriť bezpečné prostredie pre prístup tretích strán, čo umožní novú generáciu finančných produktov a služieb.

Migrácie a modernizácie informačných systémov

Naša expertíza a skúsenosti v oblasti migrácií a zlučovania vám garantujú bezproblémové presuny dát, či už ide o konsolidáciu databáz, prechod na nové platformy alebo úplné digitálne transformácie. Vďaka tomu získate minimálne narušenia vašej bežnej prevádzky a maximálnu efektivitu.

Využite potenciál Fintech inovácií

Budúcnosť financií spočíva v maximálnom možnom využití dostupných technológií. Vďaka nášmu špecializovanému tímu odborníkov a doterajším výsledkom v oblasti Fintech inovácií je Grow2FIT vaším dôveryhodným partnerom pri navigácii v zložitosti digitálneho finančného ekosystému. Poďme spolu predefinovať hranice toho, čo je možné vo svete financií.

Formy dodávky

  • Zákazkový vývoj (Custom Development)
  • Podpora a údržba
  • Konzultácie
  • Lízing IT špecialistov (Sourcing)
  • Školenia

Vo všetkých vyššie uvedených službách sú zahrnuté bezplatné úvodne konzultácie!

Referencie

Klienti

Articles

Kontaktujte nás