Portfolio detail

Späť na portfolio

Dátové riešenia

Ponorte sa hlbšie do sveta dát s našimi dátovými riešeniami. V Grow2FIT veríme v transformačnú silu dát. Naša ponuka siaha od komplexných dátových návrhov až po dôslednú analýzu, vďaka čomu bude vaša firma neustále informovaná a pred konkurenciou. Dôverujte našej odbornosti pri analýze zložitých dátových štruktúr a ich premene na informácie s pridanou hodnotou.

 

Dátová architektúra a návrh

Každá organizácia má jedinečné potreby súvisiace s dátami. Či už budujete robustný dátový sklad alebo vytvárate efektívne datamarty, naši špecialisti vytvoria ideálnu architektúru, ktorá sa bezproblémovo integruje s vašimi obchodnými procesmi a poskytne základ pre informované rozhodovanie.

Analytika a štatistiky

Riaďte svoje podnikane na základe dát a s istotou pomocou analýz a štatistík odvodených z nespracovaných (zdrojových) údajov. Využitím nástrojov ako Tableau a pokročilých metodológií poskytujeme jednoduchosť a prehľadnosť pri analýze a spracovaní dát.

Big Data a pokročilé spracovanie

Vstúpte do éry Big Data. Náš tím vyniká v platformách ako Hadoop a Spark, ktoré zaisťujú efektívnu správu data lake-ov a data streamov a premieňajú veľké objemy dát na použiteľné obchodné informácie.

Cloudové dátové riešenia

Migrujte a spravujte svoje dáta v cloude. Od hybridných riešení až po plnohodnotné cloudové dátové ekosystémy zabezpečujeme optimálne ukladanie dát a ich spracovanie v reálnom čase, čo vám umožňuje mať prehľad kedykoľvek a kdekoľvek.

Dátové migrácie

Dôverujte našej expertíze v oblasti bezchybných dátových migrácií medzi platformami a formátmi. Zaručujeme integritu a bezpečnosť dát a zabezpečujeme hladké migrácie, či už ide o digitálne transformácie alebo cloudové integrácie.

Príprava dát a consulting v oblasti AI/ML

Posilnite svoje AI/ML iniciatívy. Identifikujeme potenciálne zdroje údajov, zavedieme kontroly kvality a zjednodušíme trénovanie modelov. Spolupracujte s našimi expertmi na custom riešeniach, od nástrojov Data Bricks až po Python modely na mieru.

Data Vault a Data Mesh expertíza

Využite silu Data Vault a Data Mesh s naším špecializovaným poradenstvom. Riešenia prispôsobujeme potrebám vašej spoločnosti a poskytujeme školenia zamerané na bezproblémovú integráciu. Zaisťujeme optimalizované data workflow-y a vylepšené prehľady.

Odmoknite silu dát

Dáta sú novým zlatom v dnešnej digitálnej dobe. Využite tento rozsiahly zdroj s dátovými riešeniami Grow2FIT a využite ho na to, aby ste posunuli svoje podnikanie vpred. Či už navrhujeme sofistikované dátové štruktúry, analyzujeme veľké množstvá dát alebo dohliadame na kvalitu a riadenie, sme s vami na každom kroku vašej cesty a vedieme vašu cestu k zvládnutiu dát.

Formy dodávky

  • Zákazkový vývoj (Custom Development)
  • Podpora a údržba
  • Konzultácie
  • Lízing IT špecialistov (Sourcing)
  • Školenia

Vo všetkých vyššie uvedených službách sú zahrnuté bezplatné úvodne konzultácie!

Referencie

Klienti

Naši experti

Libor Vanek
Grow2FIT Data Solutions Consultant

Libor je technologický a bankový konzultant so skúsenosťami v oblasti dát, integrácií, bankovníctva a fintech. Vyniká v zosúlaďovaní biznis stakeholder-ov s IT tímami pomocou agilných metodológií a iteratívnych dodávok. Jeho skúsenosti zahŕňajú pozície ako Senior Data Architect vo Walmarte, Head of Architecture v ZUNO Bank a 4Finance a CTO v TBI Bank. Viedol projekty ako vývoj digitálnych trhovísk a návrh architektúry bankových systémov s využitím technológií ako Snowflake, Databricks, Synapse, Mambu, Temenos alebo Flexcube. Medzi jeho kľúčové zručnosti patrí enterprise a dátová architektúra, analýza biznis procesov a moderné dátové technológie.

Pali Jasem
Grow2FIT Solution Architect / Technology Consultant

S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti IT a poradenstva, Paliho odbornosť zahŕňa spracovanie údajov, AI a business analýzu. Pracoval aj na úlohách doménovej analýzy, dolovania dát, objavovania znalostí, databáz, UX/CX, solution architektúre a IT produktového manažmentu. Pali pôsobil ako CTO v GymBeam a pomáhal v raste aj ďalším spoločnostiam ako Pelican Travel, Solar Turbines San Diego, Seznam Praha a iným tech start-upom aj korporáciám.

Miloš Molnár
Grow2FIT BigData Consultant

Miloš má viac ako 10 ročné skúsenosti s návrhom a implementáciou BigData riešení v cloud-ovom aj on-premise prostredí. Špecializuje sa na distribuované systémy, spracovanie dát a dátovú vedu využitím technológií ako Hadoop a cloudových služieb (AWS, Azure). Spolu s tímom dodal Miloš množstvo aplikácií pre dávkové aj streaming-ové spracovanie dát.
Má skúsenosti s dodávkou riešení pre korporátnych klientov ale aj pre start-upy. Pri návrhu dátových architektúr vyznáva princípy otvorených riešení, nákladovej efektívnosti a udržateľnosti v špecifickom prostredí klientov. Samozrejme, v zhode so stratégiou klienta a biznis architektúrou.

Celý konzultačný tím Grow2FIT: Náš tím

Články

Kontaktujte nás