Sme tím profesionálov

Naspäť na novinky

CloudGuard by Grow2FIT

V Grow2FIT ponúkame riešenia na mieru pre spoločnosti všetkých veľkostí, od startupov až po korporácie. Naším cieľom je zabezpečiť, aby vaša cloudová infraštruktúra fungovala vždy na maximum jej potenciálu. S podporou nášho tímu skúsených odborníkov garantujeme priebežné monitorovanie, proaktívnu údržbu, strategickú optimalizáciu nákladov a šikovné zlepšenia pre špičkový a nákladovo-efektívny cloudový ekosystém.

Služby v základnom balíku

Vyberte si základný balík Grow2FIT a majte kľudný spánok, pretože viete, že vaša cloudová infraštruktúra je pod dohľadom odborníkov. A keď ste pripravení ponoriť sa hlbšie do optimalizácie a strategického plánovania, máme pre vás pripravené naše doplnkové služby.

Cena: Od 500 – 1000 € mesačne (bez DPH). Výsledná cena závisí od zložitosti a veľkosti vašej infraštruktúry.

Ďalšie informácie:

  • Prevádzka služby: 5*8
  • SLA: Best effort

Doplnkové služby

Osobní strážcovia vášho cloudu


Tomáš Čorej
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Tomáš má 15-ročné skúsenosti s návrhom a budovaním vysoko-výkonných a nákladovo-efektívnych riešení zameraných na automatizáciu správy fyzických serverov. Pre návrh a implementáciu riešení preferuje využitie komoditného hardware a open-source nástrojov ako MaaS.io, OpenStack, Terraform, Juju alebo Ceph. Zároveň má bohaté skúsenosti s integráciou open-source nástrojov do startupových aj korporátnych prostredí a prevádzkou onpremise, cloud alebo hybrid riešení.

Kamil Madáč
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

Kamil je Senior Cloud / Infrastructure konzultant s viac ako 20-ročnou praxou a silným know-how v oblasti návrhu, implementácie a administrácie private cloud riešení (primárne postavenými nad OpenSource riešeniami ako OpenStack). Má dlhoročné skúsenosti s vývojom aplikácií v Pythone a aktuálne aj s vývojom v Go. Disponuje silným know-how v oblasti SDS (Software-defined storages), SDN (Software-defined networking), dátových úložísk (Ceph, NetApp), administrácie Linux serverov a prevádzky nasadených riešení.
Kamil je pravidelný prispievateľ do OpenSource projektov (OpenStack, Kuryr, Requests Lib – Python).

Petr Drastil
Grow2FIT Cloud & DevOps Consultant

DevOps konzultant a architekt s predchádzajúcimi skúsenosťami v softvérovom vývoji špecializujúci sa na návrh a implementáciu IaaS a PaaS riešení v cloude (AWS, Azure) a Kubernetes. Petr pracoval na viacerých projektoch, ktorých cieľom bolo vytvoriť štandardizované nástroje pre vývojárov určené na efektívnu dekompozíciu monolitických riešení na samostatné služby s nezávislým životným cyklom. Taktiež má skúsenosti s migráciou aplikácií z dedikovaných serverov do platformy Kubernetes (resp. Red Hat OpenShift). Petr má skúsenosti z projektov v oblasti financií (Deutsche Börse), telco (Deutsche Telekom) a e-commerce (Wallmart Global Tech).

A mnoho ďalších… Celý konzultačný tím Grow2FIT: Náš tím

Klienti

Referencie

Kontaktujte nás